FB IG YT

Společnost BENESA TECH prodává a nabízí servis následujících značek:

O společnosti BENESA TECH s.r.o.

Více než 15 let zkušeností

Na základě více než 15-ti letých zkušeností, jsme se rozhodli založit novou společnost, která určuje nový standard prodeje techniky. Naše společnost se zabývá hlavně výhradním dovozem kvalitních strojů a techniky ze zahraničí, zejména z Itálie - traktory, kompaktní nakladače, terénní transportéry, dumpery, mulčovače, sekačky, aj.

Obchodní a servisní zázemí nám dovoluje zajišťovat kvalitní prodej, servis, opravy a rychlou dodávku náhradních dílů techniky, kterou prodáváme. Díky dealerské síti jsme schopni pokrýt potřeby našich zákazníků po celém území Česka i Slovenska.

Technika obecně, je naší vášní a proto vám rádi nabídneme kvalitní stroje, profesionální poradenství a konkurence schopné ceny.

Náš cíl:

  • Poskytovat koncovému zákazníkovy ucelenou službu „SERVIS“ v té nejvyšší kvalitě
  • Najít řešení situace, kvůli které jste se rozhodli uvažovat o nákupu techniky
  • Poradit s výběrem vhodného stroje, který bude řešit vaši potřebu i do budoucna
  • Být dlouhodobým a stabilním partnerem

Při výběru stroje je zapotřebí zohledňovat spoustu aspektů a potřeb a na základě těchto informací správně vybrat vhodnou techniku.

Umět správně poradit s výběrem stroje není jen tak a proto jsme tady!

Mezi naše nejčastější zákazníky patří:

Menší a Střední Stavební firmy, Zahradníci, Menší a Střední Zemědělci, Obce, Technické služby, Majitelé hotelů a ubytování, ale i Soukromé osoby. Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Zpět na úvodní stranu