FB IG YT

Společnost BENESA TECH prodává a nabízí servis následujících značek:

Elektrické dumpery TWINCA

Společnost BENESA TECH s.r.o. je výhradním importérem značky TWINCA na Český a Slovenský trh..

Twinca je Dánská společnost vyrábějící elektrické a motorové minidumpery. Jsou špičkou ve svém oboru. Modely E pokrývají produktovou řadu Twinca s elektrickým pohonem, která spojuje klasické prvky s nejnovější dostupnou technologií na trhu.

Všechny modely jsou postaveny na konceptu zlepšování celkového pracovního prostředí prostřednictvím zvýšeného zaměření na ergonomii, stabilitu, bezpečnost a uživatelskou přívětivost. Proto jsou modely výrazně snáze ovladatelné než typické minidumpery na trhu.

Stroj minimalizuje potřebu fyzické pracovní síly a tím i fyzickou zátěž zaměstnanců. To vše je umožněno zlepšením pracovní polohy operátora spolu s unikátním mechanismem automatického řízení, což znamená, že se strojem je pozoruhodně snadnější manévrovat i v těch nejužších prostorech. Modely navíc generují nulovou hladinu hluku, a proto je lze provozovat bez použití ochrany sluchu.

Když si koupíte jeden z elektrických minidumperů Twinca, získáte za své peníze udržitelnou hodnotu. Elektrické modely Twinca jsou vyvíjeny se zaměřením na inovativní design a udržitelnost, což podporuje vaši politiku CSR. Elektricky poháněné modely jsou navrženy za účelem snížení znečišťujících emisí a jsou poháněny bezúdržbovou baterií, což vše přispívá k efektivitě stroje a šetrnosti k životnímu prostředí.